Iris Bosman
figureren, acteren, dans, modellenwerk
Groningen / NL
producties
producties
commercial
2012 commercial / Daan Groot
figurant
drama
2011 drama / Endemol / RTL 4
figurant
2011 drama / Eye Eyeworks Film & TV Drama / Tros / M. Schwab/ PW Boer
figurant
2011 drama / 45 min. / Shine Irish Productions / Youtube / Iris Bosma
camera / regie / scenario / idee ontwikkeling - concepting
2009 drama / Endemol / BNN
figurant

details
details
trackrecord
Ik heb een eigen korte film geregisseerd namelijk, The 5th Dimension. Een sci-fi/fantasyfilm van 60 minuten. Ik maak mijn eigen videoclips (ook expirimenteel/video kunst) Deel 2 van de film is in productie.
Ik ben figurant geweest in meerdere afleveringen van BNN Roes in 2007. En in 2008 ben ik figurant geweest in de commercial van het Nederlands Filmfestival 2008 in Amsterdam bij de opnamen in de Amsterdam studio's.
Verder ben ik figurant geweest in Flikken Maastricht, ONM en Moordvrouwen
equipment
Compacte JVC filmcamera (Full-HD), videobewerkingssoftware, Fotocamera met HD video (Reflex), Foto apparatuur
softwarekennis
Adobe Premiere Pro, Adobe Photoshop CS4 t/m CS6
Adobe Bridge, Indesign en After Effects, Chromakeying

opleiding
opleiding
opleiding
Friesland College
2011-2012
overige opleidingen
Nederlandse Fotovakschool
2012-2015

info
info
Geboren op 3 april 1987 in Rotterdam. Altijd heel creatief geweest en geboeid door dans, muziek, drama, fotografie en het maken van expirimentele films en videoclips. Samen met cursussen in drama, muziek en theater. Daarnaast 7,5 jaar lang heb ik streetdance en hiphop in het demoteam gedaan. En opleidingen in de Audiovisuele Productie.
contact
contact
rubrieken
rubrieken
  • figurant
vakgebied
vakgebied
Commercial, Drama, Korte film, Videokunst / Experimenteel