De magische wereld van filmmaken, ik was meteen verkocht
Ik groeide op in Polen, in tijden van lege winkelschappen, rantsoenbonnetjes voor voedsel, toiletpapier en zelfs schoenen. Alles moest je weten te ‘regelen’, en de kunst van creatief zijn in elke omstandigheid is me altijd bijgebleven.
Tijdens mijn middelbare schooljaren, bij de filmclub, kwam ik in aanraking met de magische wereld van filmmaken, en ik was meteen verkocht. Creativiteit en goed organiseren waren essentieel om de filmproductie mogelijk te maken. Later, tijdens mijn studie Bedrijfseconomie, had ik bijbaantjes in de wereld van televisie en speelfilms, en de ervaringen uit de filmclub bleken zeer waardevol.
De liefde en het bedrijfsleven in Nederland
De liefde bracht me naar Nederland, waar ik al meer dan 30 jaar gelukkig getrouwd ben. Eenmaal hier belandde ik in het bedrijfsleven en werd ik gefascineerd door de Nederlandse ondernemerswereld. Bij elke werkgever observeerde ik hoe ze alles georganiseerd hadden, van productie en productontwikkeling tot klantenservice en zorg voor hun medewerkers. Ondanks de uiteenlopende branches hadden alle ondernemers één gemeenschappelijke uitdaging: nieuwe klanten aantrekken.
Met de opkomst van het internet en vooral YouTube opende zich een nieuwe wereld voor ondernemers. Nu mochten ze onbeperkt en onbegrensd promotie maken voor hun bedrijf! Alleen wisten ze niet hoe dat moest. Ik wel, ik kende inmiddels beide werelden. In 2014 besloot ik mijn twee passies, ondernemen en video, te bundelen, en zo ontstond Just Video.